Firma MONOLIT

Projektowanie konstrukcji obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy MONOLIT - Projektowanie Konstrukcyjne

 

Projektowanie konstrukcyjne to specjalność naszej firmy. Na koncie mamy projekty konstrukcji obiektów kubaturowych, jak i przemysłowo-produkcyjnych na terenie całej Polski, między innymi w Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Poznaniu. Zespół naszych projektantów i asystentów poradzi sobie z każdym zadaniem.

 

Projektowanie konstrukcyjne

Zakres usług naszego biura projektowego jest bardzo szeroki ‒ zajmujemy się projektowaniem konstrukcji obiektów różnego przeznaczenia, o różnych rozkładach i wielkościach. Dbamy o to, by zaprojektowane budynki były bezpieczne w użytkowaniu. Pamiętamy również o tym, by koszty budowy były zoptymalizowane i dostosowane do budżetu inwestora.

Kosztorysowanie
Sporządzamy kosztorysy i przedmiary dla obiektów budowlanych.
Analizujemy koszty i rozwiązania projektowe Inwestycji

MONOLIT - Projektowanie Konstrukcyjne - zakres usług

Projektujemy konstrukcje żelbetowe, stalowe, drewniane oraz tradycyjne. Przygotowujemy projekty domów, hoteli, pensjonatów, biurowców, budynków użyteczności publicznej. Kolejną częścią naszej oferty stanowią projekty obiektów przemysłowo-produkcyjnych, między innymi takich, jak:

  • powierzchnie magazynowe,
  • powierzchnie produkcyjne,
  • obiekty gospodarcze.

Ponadto sporządzamy projekty rozbudowy, nadbudowy, przebudowy, adaptacji istniejących obiektów.

 

Projektowanie BIM

Oferujemy projektowanie BIM czyli Building Information Modeling. Projekt BIM umożliwia przedstawienie budowanego obiektu wraz z określeniem jego funkcjonalności oraz technologii wykonania, dostarcza danych na temat kosztów budowy, rodzaju materiałów elementów konstrukcyjnych i wielu innych kwestii.

Technologia BIM sprawia, że osoby zaangażowane w proces budowy - zarówno architekci, jak i wykonawcy i inwestorzy - mają dostęp do szeregu danych i informacji dotyczących budowy.

 

Zapraszamy do współpracy!